Caroline and Tyler: Potential love triangle

27. listopadu 2010 v 21:03 | Nicol* |  News
Konečně se to stane, fanoušci The Vampire Diaries: okamžik, ke kterému show směřovala on první série, kdy jsme poprvé uviděli Tylera (Michael Trevino) ve světle úplňku. On spustil prokletí rodu Lockwoodů a teď musí akceptovat svůj osud - tentokrát mu úplněk nepřinese jen problémy se špatnou náladou a záchvaty vzteku, ale promění ho ve vlkodlaka.
 Naštěstí na to nebude sám - najde nečekaného spojence v Caroline (Candice Accola). Accola a Trevino udělali rozhovor s Zap2it a mluvili o nezvyklém poutu mezi upírem a vlkodlakem.
 Na internetu se tomuto páru začalo přezdívat "Forwood" - Caroline Forbes & Tyler Lockwood.
 Když byli ale dotázáni na milostné pouto, chvíli jim trvalo, než odpověděli. "Podle mého názoru je na každém romantickém vztahu nejúžasnější, že na počátku je přátelství," řekla Accola. "Kdo ví, co se stane v průběhu série, ale já si myslím, že právě teď je to o tom, že oba prožívají podobné období, kdy nastupují na novou etapu jejich života, i když v tak extrémním napřirozeném stylu."

"Tyler pozná Caroline lépe, než kdokoli jiný," řekl Trevino.


My coment: Myslím si, že každý potřebuje nějakou tu oporu :) A jako bonus by to Tylerovi s Caroline i slušelo =D

Zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Emmgirl* *Emmgirl* | Web | 2. prosince 2010 v 23:46 | Reagovat

Ti dva by se mi k sobě docela i hodili. :-)
Nejdřív (než byla upírkou), jsem byla pro dvojici ona a Matt, ale když jsou oba (Tyler a ona) nadpřirozené bytosti, hodí se k sobě víc. Ale zase vlkodlačí kousnutí zabije upíra a Tyler by se u přeměny nemusel ovládat..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama